Vstupte do světa módy a buďte trendy!


Není třeba utratit jmění, aby jste se stala dokonalou.
Představujeme Vám žhavé novinky z módních metropolí
Miláno, Paříž a Londýn.
Vyjímečné kolekce na každý den.

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě


  

Dodavatel:

firma Red Apple s.r.o., K Ládví 49/819, 181 00 Praha 8,

IČO:288 72 339, tel.602 352 044, odpovědná osoba Petra Rangelová

Objednávka

Veškeré potvrzené objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem glamourstyle.cz. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné co nejrychleji kontaktovat pracovníky e-shopu o stornování objednávky.

 

Způsob dodání zboží

Zboží expedujeme do 24 hodin (v pracovní dny) po obdržení závazné objednávky prostřednictvím České pošty. Zásilka je podána jako obchodní balík s garantovaným dodáním do druhého pracovního dne od odeslání. Zboží bude doručeno na DODACÍ adresu uvedenou v objednávce, popř. na adresu uvedenou v komentáři k objednávce.

V případě, že Vámi vybrané zboží nebude na skladě, bude Vaše objednávka vyřízena do 14 dnů, nebo máte možnost výběru jiného zboží.O všem vás bude informovat pracovnice e-shopu.

 

Převzetí zboží

Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupují by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle přiložené faktury a v případě nesrovnalostí ihned (buď telefonicky nebo emailem) informovat pracovníky eshopu.

 

Možnosti dopravy

1. ČESKÁ REPUBLIKA

Objednané zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty u přepážky popř. doručovateli České pošty při převzetí zásilky. Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání v  pracovní dny (PO-PÁ).
Zásilka je doručena zákazníkovi do 48 hodin od objednání - platí v pracovní dny (PO-PÁ).

 • Česká pošta 120,- Kč

 • Česká pošta – platba předem na účet 79,- Kč

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2.000,- KČ ZDARMA !!!

 

2. SLOVENSKO

Objednané zboží zasíláme Českou poštou NA DOBÍRKU.

Přepočet českých korun na euro se řídí kurzem daným v den objednávky. Česká pošta si vyhrazuje právo na manipulační poplatek cca 5 EUR.

Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání v pracovní dny (PO-PÁ). Zásilka je doručena zákazníkovi do 3 pracovních dnů (PO-PÁ).

 • Česká pošta 11,- EUR

 

 

 

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 120,-EUR ZDARMA !!!

 

MOŽNOSTI PLATBY – ČESKÁ REPUBLIKA

 

DOPRAVA
 

DOBA DODÁNÍ
 

SLEVA NA DOPRAVU
 

DOBÍRKA
 

120,- Kč
 

48 hodin (po-pá)
 

Nad 2.000,- Kč ZDARMA
 

BANKOVNÍ PŘEVOD
 

79,- Kč
 

48 hodin (po-pá)
od připsání na účet

Nad 2.000,- Kč ZDARMA
 

 

 

 

 

 

Pokyny k platbě:

 • Č.účtu: 228012219/0300

 • Banka: ČSOB Praha

 • Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného

 • Variabilní symbol: Číslo objednávky

 

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Po provedení platby nás prosím informujte emailem popř. telefonicky , aby byla zásilka co nejdříve vyexpedována.

 

 

 

MOŽNOSTI PLATBY – SLOVENSKO

 

DOPRAVA
 

DOBA DODÁNÍ
 

SLEVA NA DOPRAVU
 

BANKOVNÍ PŘEVOD
 

11,- Euro
 

3 pracovní dny (po-pá)
 

Při objednávce
nad 120,- Euro
ZDARMA

PLATEBNÍ KARTOU ON-LINE
 

11,- Euro
 

3 pracovní dny (po-pá)
 

Při objednávce
nad 120,- Euro
ZDARMA

 

Pokyny k platbě:

 • Číslo účtu:CZ78 0300 0000 0002 2801 2219

 • SWIFT:CEKOCZPP

 • Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného

 • Variabilní symbol: Číslo objednávky

 

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Po provedení platby nás prosím informujte emailem popř. telefonicky , aby byla zásilka co nejdříve vyexpedována.

 

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami. Zároveň musí být přiložena faktura a na ní uvedeno číslo účtu, na který si přejete částku vrátit.

Na vrácení peněz má prodávající 30 dní od doručení zásilky. V případě připsání na účet je to zpravidla do 14 dní.

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží, ponížená o prokazatelně vynaložené náklady:

 

 • poštovné - 120,- Kč (pokud nebylo uhrazeno ve faktuře)

 • věrnostní a objemové slevy

 • převod na účet - 4,- Kč

 

V případě vrácení pouze části věcí z faktury bude poštovné odečteno v případě, že částka za ponechané zboží je nižší než 1.000,-Kč. Objemové a věrnostní slevy budou poníženy o částku za vrácené zboží.

Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU. Takto došlá zásilka nebude přijata.

 • Vrácení peněz probíhá pouze převodem na uvedený účet.

 

Reklamace

Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uveďte co reklamujete. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení bude opět informován emailem, jak reklamace dopadla.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

 

Postup při výměně zboží:

Ofoťte fakturu nebo přiložte dopis a napište své jméno, číslo objednávky a Váš požadavek na výměnu. Doporučujeme ověřit dostupnost položek na webu www.glamourstyle.cz, které požadujete na výměnu (můžete napsat i náhradní variantu). Jakmile k nám dorazí zásilka na výměnu, bude obratem vyměněna a následující pracovní den odeslána. Poté Vám přijde expediční email s číslem balíku.

V případě, že bude výměna za méně peněz než bylo původně, napište nám prosím číslo účtu, abychom mohli přeplatek vrátit. Pokud bude výměna vyšší, zboží zašleme na dobírku.

 

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura na zakoupené zboží.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

 

Závěrečné ustanovení

Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání. Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Pokud není v obchodních podmínkách glamourstyle.cz stanoveno jinak, řídí se prodávající i kupující právy a povinnostmi dle Obchodního zákoníku.